PREOKRET: Komšije Vesne iz Beča, tvrde da ona i njene ćerke bliznakinje nisu umrle od gladi!?

Komšije Vesne M. (45) i njenih ćerki bliznakinja Suzane i Tanje (18) iz Srbije, a koje su živele u Beču, su se oglasile i sumnjaju u uzrok smrti.

Foto: Privatna arhiva

Podsetimo, porodica je živela u bečkoj opštini Floridsdorf, gde su, u stanu, 21. maja pronađene mrtve sve tri. Obdukcijom je utvrđeno da su majka i ćerke umrle od gladi i da je prva preminula Vesna, a za njom i Suzana i Tanja. Njihova agonija trajala je nekoliko nedelja ili nešto manje, ali je izvesno da je posle prestanka uzimanja hrane njihovo fizičko i mentalno stanje svakim danom bivalo sve gore. Bile su sve slabije, i dezorijentisane, sve dok nisu umrle jedna za drugom u kratkom vremenskom periodu.

Međutim, komšije porodice sumnjaju u zvaničan uzrok smrti.

– Video sam majku sa jednom od ćerki dve nedelje pre nego što je policija ušla u stan, kad je došla iz supermarketa, vukla je puna kolica hrane i niko nije morao da umre u tom stanu – komšija je rekao za Today.

Roditelji Srpkinje takođe sumnjaju u glad kao uzrok smrti svoje ćerke i dve unuke.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close