TVRDI DA SU ŽUTI DAVALI VIŠE: Odbornik SNS-a iz Golupca psovao i Vučića i Mijovića

Odbornik vladajuće Srpske napredne stranke iz Golupca, danas vidno iznerviran psovao je predsednika države i predsednika svoje opštine.

Ilustracija

Svoje nezadovoljstvo iskazao je situacijom u oblasti agrara i stočarstva. Svoje zamerke je bazirao na tome kako su Žuti davali mnogo veće subvencije nego ovi sada. Kako je u vreme Žutih imao mnogo više tovljenika i bolju cenu. Na upozorenje da treba da ćuti jer je i on eksponent vlasti, on je psovao sve grđe i sve žešće.

Reč je o čoveku koji je javno govorio da su Vlasi u opštini Golubac građani drugog reda. Da sela sa vlaškim življem su morala da plate svaki metar asvalta a srpska sela su asvalt dobijala gratis od opštine.

Dobro je poznato da je ovaj odbornik dolazio u sukob i sa samim predsednikom opštine Golubac, Nebojšom Mijovićem, zbog ovakvih priča u javnosti.

Predsednik opštine Golubac, Nebojša Mijović, se u više navrata čak i javno ljutio zbog ovakvih stavova svog odbornika.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close