TVRDI DA SU ŽUTI DAVALI VIŠE: Odbornik SNS-a iz Golupca psovao i Vučića i Mijovića

Odbornik vladajuće Srpske napredne stranke iz Golupca, danas vidno iznerviran psovao je predsednika države i predsednika svoje opštine.

Ilustracija

Svoje nezadovoljstvo iskazao je situacijom u oblasti agrara i stočarstva. Svoje zamerke je bazirao na tome kako su Žuti davali mnogo veće subvencije nego ovi sada. Kako je u vreme Žutih imao mnogo više tovljenika i bolju cenu. Na upozorenje da treba da ćuti jer je i on eksponent vlasti, on je psovao sve grđe i sve žešće.

Reč je o čoveku koji je javno govorio da su Vlasi u opštini Golubac građani drugog reda. Da sela sa vlaškim življem su morala da plate svaki metar asvalta a srpska sela su asvalt dobijala gratis od opštine.

Dobro je poznato da je ovaj odbornik dolazio u sukob i sa samim predsednikom opštine Golubac, Nebojšom Mijovićem, zbog ovakvih priča u javnosti.

Predsednik opštine Golubac, Nebojša Mijović, se u više navrata čak i javno ljutio zbog ovakvih stavova svog odbornika.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker