KUČEVO: Zbog nabujalog Peka dva domaćinstva iz sela Turije danima bila odsečena od sveta!

Povišeni vodostaj Peka zbog intenzivnog topljenja snega, ovih dana prouizrokovao je dosta problema u opštini Kučevo.

Foto: E Kučevo

Najveći problem zbog nabujalog Peka u prethodnim danima imala su dva domaćinstva u ataru sela Turije, koji su, zbog konfiguracije terena na kojima se nalaze njihove kuće, nekoliko dana bili praktično odsečeni od sveta.

Ipak, povodom ovoga odmah su reagovali nadležni, tako da su im u okvire zajedničke akcije Štaba za vanredne situacije, Crvenog krsta opštine Kučevo i Vatrogasne jedinice, odmah dopremljeni paketi sa hranom i drugim neophodnim potrebnim stvarima za ovakve situacije.

Foto: E Kučevo

(e-Kučevo)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker