OPAKI VIRUS SE NEKONTROLISANO ŠIRI: U petrovačkoj opštini još 7 novozaraženih, ukupno 43

Prema poslednjim podacima ZZJZ Požarevac, u opštini Petrovac na Mlavi koronavirus potvrđen je kod još 7 osoba.

Ilustracija

U odnosu na jučerašnji izveštaj direktorke Zavoda za javno zdravlje Požarevac, dr Ane Jovanović, utvrđen je porast broja zaraženih virusom COVID-19 na teritoriji opštini Petrovac na Mlavi, i to za sedam novozaraženih.

Tako da se u poslednja 24 časa ukupan broj zaraženih koronavirusom u opštini Petrovac na Mlavi popeo na 43 zaražena lica.

Iz petrovačke Opštinske uprave saopštili su da je u dvonedeljnoj samoizolaciji i predsednik opštine, Duško Nedinić, jer je kod jednog od članova njegove porodice ustanovljeno prisustvo virusa COVID-19. Do isteka samoizolacije, on će svoje dužnosti obavljati od kuće.

Međutim, Zavod za javno zdravlje Požarevac još nije kompletirao rezultate iz perioda od 7. do 11. jula i kako je objanila, dr Ana Jovanović, direktorka ZZJZ Požarevac, još uvek nemaju rezultate kompletnih briseva koji su poslati na ispitivanje pretprošle srede.

Inače, do sada je na teritoriji Braničevskog okruga urađeno 4.995 testova.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker