“OVO JE EPIDEMIJA LUDILA”: Novi snimak vožnje u kontra smeru na auto-putu kod Požarevca (VIDEO)

Novi snimak vožnje u suprotnim smeru zabeležen je na auto-putu ovog jutra na deonici auto-puta kod Požarevca. Na snimku se vidi kako vozač juri najbržom trakom u kontra smeru.

Foto: Screenshot/Instagram/serbialive_vesti

Ovaj incident prošao je na svu sreću bez nesreće i žrtava, ali ono što ostavlja u neverici je da ovi nesavesni vozači biraju brzu traku auto-puta i time ugrožavaju bezbednost i ostalih učesnika u saobraćaju.

Podsetimo, zbog vožnje u kontra smeru na auto-putu “Miloš Veliki”, nedavno je došlo do stravične nesreće kada je Dejan J. (51) upravljao vozilom i sudario se sa drugim automobilom. Tada se njegovo vozilo zapalilo, a on je nastradao na licu mesta.

Šta učiniti ako se nađete u suprotnom smeru na auto-putu, objasnio je Damir Okanović iz Komiteta za bezbednost u saobraćaju.

– Vozač koji se nađe u suprotnom smeru odmah treba da uključi sva četiri žmigavca i da pokuša da na najbezbedniji način pređe u zaustavnu traku. Međutim, sem njegovog postupanja, veoma je bitno da i vozači koji nailaze ka njemu takođe uključe sva četiri žmigavaca i tako upozore one koji se kreću iza njih da se na putu dešava nešto neuobičajeno i da započnu kočenje. Kada na toj deonici svi uspore, moguće je da vozač koji je vozio u suprotnom smeru i sad je u zaustavnoj traci, napravi polukružno okretanje i nađe se u pravom smeru – kaže Damir Okanović.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. I nakon što sa sarkazmom komentarišem ove morone (jer ugrožavaju naše živote, za njihove nas ne zanima jer su debili), skriven pod maskom licemerja uvek se nađe nekakav „dušebrižnik“ da stane na njihovu stranu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker