Jesen u Velikom Gradištu u znaku obimnih radova na rekonstrukciji i asfaltiranju ulica (FOTO)

Jesen je u Velikom Gradištu u znaku obimnih radova na rekonstrukciji i asfaltiranju ulica. Radi se na više lokacija, a aktuelne radove obišao je predsednik opštine, Dragan Milić, sa saradnicima.

Novi asfalt već su dobili stanovnici ulice Pavla Savića u dužini od 200 metara. I u ovoj ulici asfaltiran je, ujedno, i trotoar, a ukupna vrednost radova iznosi oko 8.000.000 dinara. Završeni su i radovi u ulici Voje Bogdanovića gde je do Boljetinskog naselja izrađen trotoar dužine 500 metara, za šta je takođe opredeljeno oko 8.000.000 dinara.

Najduža deonica putne infrastrukture izrađena je u ulici Veljka Vlahovića gde se trenutno izvode radovi na pripremi i asfaltiranju ulice sa trotoarom. Do kraja današnjeg dana biće završeno svih 620 metara asfalta za šta je izdvojeno približno 18.000.000 dinara.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker