UHAPŠENI ZBOG UBISTVA: Krvavi obračun zbog konobarice ispred „Barakude“ u Požarevcu?!

U nedelju uveče, ispred ugostiteljskog lokala „Barakuda“ u Požarevcu, došlo je do tuče, posle koje je preminuo Milan D. (48).

Mesto tuče ispred lokala „Barakuda“/Foto: M.V.

Brzom akcijom policije, uhapšeni su Požarevljani Z. M. (49) i B. M. (47), zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivična dela ubistvo i učestvovanje u tuči.

Navedena trojica u nedelju uveče našla su se u ugostiteljskom lokalu koji služi alkohol i vrši uslužno pečenje ribe. Tu su učesto dolazili i družili se, ali te večeri, pod dejstvom alkohola, započeli su svađu, pa ih je vlasnik lokala izbacio. Tuča je nastavljena napolju, kada je Milan D. zadobio udarac od koga je pao na beton i preminuo. Konobarica je nazvala Hitnu pomoć, ali njemu nije bilo pomoći.

Nije poznato ko ga je od dvojice osumnjičenih udario. To će se saznati nakon istrage, koja će obuhvatiti njihovo saslušanje i saslušanje svedoka u Višem javnom tužilaštvu, kao i obdukciju tela preminulog.

Vlasnik lokala, Saša Perić, rekao nam je da su se ta trojica uvek lepo družila, ali da je sada nešto, njemu nije poznato šta, izazvalo svađu i tuču.

„Oni su bili redovni gosti i uvek su se lepo ponašali. U nedelju uveče započeli su svađu, pa sam im rekao da izađu napolje. Nisam čuo oko čega se svađaju, nit sam video samu tuču. Jedino sam video da, na kraju, jedan leži dole, na betonu, krvav“, rekao nam je Perić.

O tome da su se ova trojica lepo družila govori i konobarica H. P.

„Bili su dobri ljudi i međusobno su se lepo slagali. Zajedno su radili na zidanju jedne zgrade na Lučičkom putu. U nedelju uveče D. M. je prišao za sto kod njih i ubrzo je izbila svađa, ali ne znam njen razlog“, rekla je konobarica H. P.

Ukoliko dvojica uhapšenih budu odgovarali za ubistvo, preti im kazna do 15 godina zatvora, a ako se budu teretili za učešće u tuči sa smrtnim ishodom, preti im do 12 godina zatvora.

RAZLOG

Razlog tuče koja je izbila ispred lokala „Barakuda“ još uvek se ne zna i trebalo bi da se ustanovi tokom istrage. Nezvanično, svađa između preminulog i jednog od dvojice uhapšenih izbila je zbog konobarice, koja se obojici dopadala.

(Tpknews.com/M.V.)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker