UHAPŠEN U BEČU: Srbin provalio u stan austrijske ministarke i opljačkao je?!

Austrijska policija sinoć je uhapsila u jednom bečkom kvartu državljanina Srbije (49) koji je osumnjičen da je sa saučesnikom provalio u stan austrijske ministarke Кaroline Edtstadler.

Foto: BMI/Ilustracija

Kako navode austrijski mediji policija je primetila muškarca koji se sumnjivo ponašao, zbog čega su počeli da ga prate.

Dok je trajala akcija praćena utvrđeno je da muškarac odgovara opisu provalnika koji je na međunarodnoj poternici jer je 23. avgusta provalio u stan ministarke. Nakon hapšenja utvrđeno je da je osumnjičeni srpski državljanin.

Podsetimo austrijska ministarka je bila na odmoru na Azurnoj obali kada je provaljeno u njen stan. Ministarkin mobilni telefon povezan je sa sigurnosnim sistemom stana i odmah poslao obaveštenje o provali i ona je preko sigurnosnih kamera gledala šta se dešava i o tome obavestila policiju.

Jedan osumnjičeni provalnik je uhapšen nakon provale, a drugi je bio u bekstvu dok sinoć nije uhapšen.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker