VELIKA ZAPLENA MARIHUANE U VELIKOM GRADIŠTU: U kući i na imanju napravio narko fabriku (FOTO)

Policija u Velikom Gradištu otkrili su ilegalnu laboratoriju za proizvodnju kanabisa u veštačkim uslovima i uhapsili M. Z. (43) iz okoline Velikog Gradišta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Foto: PU Požarevac

Policija je pretresom stana i drugih prostorija osumnjičenog, u pomoćnom objektu nedaleko od njegove kuće, pronašla improvizovanu laboratoriju za uzgoj kanabisa u veštačkim uslovima, sa 404 stabljike ove biljke ukupne težine oko 94 kilograma, saopšteno je danas iz Policijske uprave Požarevac.

Stabljike kanabisa/Foto: PU Požarevac

Po nalogu tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden u nadležno tužilaštvo.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker