PAO DILER: Uhapšen Srbin na granici Slovenije i Italije, krio kokain u tetrapaku od soka! (FOTO)

TRST – Državljanin Srbije B. N. (36) uhapšen je na graničnom prelazu između Slovenije i Italije jer je pokušao da u Italiju unese kokain. Droga je otkrivena prilikom redovne i rutinske kontrole italijanskih carinika.

Kako prenose italijanski mediji, Srbin je putovao slovenačkim autobusom iz Ljubljane do Trsta, a kokain je bio sakriven u njegovom ručnom prtljagu.

– Carinici su sproveli uobičajenu kontrolu na granici. Srbin, koji je bio putnik u autobusu, vidno se iznervirao i uznemirio kada je shvatio da će carinici pregledati prtljag. Njegova reakcija bila je sumnjiva carinicima, pa su odlučili da se malo detaljnije pozabave njegovim prtljagom – prenose italijanski mediji.

Detaljnom kontrolom putnih torbi kod B. N. nađeno je 630 grama kokaina.

– Droga je bila spakovana u male paketiće, koji su bili sakriveni u tetrapaku od soka. Droga je oduzeta, a Srbin je uhapšen zbog sumnje da se bavio neovlašćenom proizvodnjom droge i trgovinom – piše italijanska štampa.

TPKNEWS/ansa.it

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close