Završena pešačka staza na putu za Požeženo (FOTO)

Pešačka staza u ulici Albanske spomenice, na putu ka Požeženu, asfaltirana je ovih dana pa će pešaci tom deonicom ubuduće lakše i brže do svojih kuća, gradskog groblja, ali i obližnjeg Peka i Požežena.

Foto: SOVG

Tokom izvođenja radova, lokaciju je obišao predsednik opštine, Dragan Milić.

Foto: SOVG

Levi trotoar – staza izrađen je u dužini od 622 i širini dva metra, a radovi su finasirani sredstvima Ministarstva privrede i opštine Veliko Gradište.

Foto: SOVG

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Lepa zamisao opštine da građanima omogući lakši pristup groblju, ali je tužna istina da se novo izgrađeni trotoar uveliko koristi kao parking, a da su pešaci prinuđeni da se i dalje kreću kolovozom.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker