U Velikom Gradištu uhapšen diler marihuane

Policija u Velikom Gradištu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivičnu prijavu protiv muškarca (27), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Foto: TPKNEWS/Ilustracija

Policija je na području Velikog Gradišta, prilikom kontrole osumnjičenog koji se nalazio na mestu suvozača u automobilu marke “škoda” požarevačkih registarskih oznaka pronašla više od 48 grama marihuane i 14 grama spida.

Protiv dvadesetšestogodišnjeg vozača automobila podneta je prekršajna prijava zbog upravljanja vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i određeno mu je zadržavanje do 12 časova.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker