MRTAV PIJAN SEO NA BICIKL! Treznio se u policijskoj stanici u Kostolcu

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, tokom prethodne nedelje, zadržali su šestoricu muškaraca koji su automobilima upravljali pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

Foto: Ilustracija/pixabay.com

Saobraćajna patrola je u Kostolcu, okolini Velikog Gradišta i okolini Malog Crnića zaustavila muškarca (51) koji je biciklom upravljao sa 2,11 promila alkohola u organizmu i vozače automobila „bmv“ (31) i „ford fokus“ (46) koji su vozili sa 1,98 i 1,29 promila alkohola.

Takođe, u Požarevcu, Petrovcu na Mlavi i okolini Malog Crnića policija je iz saobraćaja isključila trojicu muškaraca starosti 18, 20 i 24 godina koji su automobilima „opel“, „reno“ i „bmv“ upravljali pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker