TURNIR U BASKETU: Pobednik „Ralja intergalaktik“

Na „Turniru 3×3” u uličnom basketu, odigranom u Požarevcu, prvo mesto osvojila je ekipa „Ralja intergalaktik“, koja je u finalu pobedila ekipu „Inanomo Moskva“, rezultatom 21:15.

Ulični basket

Članovi pobedničke ekipe: Nikola Vujović, Nebojša Kilijan, Marko Stojanović i Petar Perunović, uspešnom finalnom borbom postigli su plasman na državno prvenstvo koje se igra u Beogradu. Osvajanjem drugog mesta, njihovi protivnici dobili su novčanu nagradu od 30.000 dinara, dok je trećeplasiranoj ekipi „Kafe Krug“, pripala sportska oprema Košarkaškog saveza Srbije.

Turnir u Požarevcu igrao se na Trgu oslobođenja, uz brojne zaljubljenike u košarku, koji su zdušno navijali za svoje favorite. Basket za muškarce organizovao se u  kategorijama: seniori, seniori rekreativna grupa, juniori i mlađi od 16 godina, a za žene u kategoriji seniorke i mlađe kategorije.

Ovo ulično takmičenje organizovali su Kulturno-sportski centar i Košarkaški klub “Požarevac“, uz podršku lokalne samouprave i Košarkaškog saveza Srbije.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker