DOBRO SE SNAŠAO: Mrtav pijan Srbin izazvao saobraćajku u Trstu, sud ga je pravosnažno oslobodio svake krivice!

53-godišnji Srbin, Ratko Nikolić, izazvao je saobraćajnu nesreću u Trstu, pa dok je čekao dolazak policije i šlepera, otišao u kafanu da popije koju čašicu rakijice da malo smiri nervozu.

Po dolasku policije, alkotestiranje je pokazalo da je u krvi imao šest puta veću stopu alkohola od dozvoljene.

Kako prenose italijanski mediji, 53-godišnji Srbin Ratko Nikolić, izazvao je saobraćajnu nesreću u Trstu upravljajući svojim Volksvagen Golfom u kojoj je u potpunosti uništio dva parkirana vozila u koje je udario. Alkotestiranje je pokazalo da je u krvi imao 3,28 promila alkohola što se u Italiji smatra šest puta većom stopom alkohola od dozvoljene. Međutim, sud u Trstu ga je pravosnažno oslobodio svih krivica.

KAKO JE SRBIN USPEO DA UBEDI SUDIJU DA NIJE KRIV?

Jednostavno, Ratko je rekao sudiji, da dok je čekao dolazak policije i šlepera, koji su došli nakon sat vremena, otišao je preko puta u kafanu da popije dve ili tri čaše rakijice, kako bi smirio malo nervozu. A njegov advokat, uspeo je to i da dokaže na sudu.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker