OBRUKALI UNIFORMU: Ovo su uhapšeni policajci osumnjičeni za pljačku pošte u selu kod Jagodine (FOTO)

Ovo je policijski dvojac iz Pančeva koji su uhapšeni zbog sumnje da su opljačkali poštu u Bagrdanu, kod Jagodine.

Foto: Privatna arhiva

Policija u Jagodini je, u saradnji sa kragujevačkom policijom, uhapsila dvojicu policajaca iz Pančeva osumnjičenih da su u ponedeljak 25 februara opljačkali poštu u Bagradu kod Jagodine i uzeli 800.000 dinara, saopštila je policija.

Kako se navodi u saopštenju, sumnja se da su policijski službenici S.P. (35) i S.J.(29) iz Pančeva u ponedeljak 25. februara u 8:30 sati maskirani ušli u poštu u selu Bagrdan kod Jagodine i od radnice, uz pretnju pištoljima, uzeli oko 800.000 dinara.

Policija je prilikom pretresa kod njih pronašla novac, kao i pištolje za koje se sumnja da su korišćeni u izvršenju krivičnog dela.

Osumnjičeni se uz krivičnu prijavu za razbojništvo privedeni nadležnom tužilaštvu.

(Tpknews.com/Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker