SAMOUBISTVO U POŽAREVCU: Ubio se skokom sa četvrtog sprata

Dane Anđelković (38) iz Požarevca izvršio je samoubistvom skokom sa četvrtog sprata, unutar zgrade u Ulici Čede Vasovića. On je najpre preskočio gelender i zatim skočio i pao u podrumski deo zgrade i na licu mesta preminuo.

Zgrada u kojoj se desilo samoubistvo

Prema rečima našeg izvora iz policije, Dane je imao prebivalište u Inđiji, ali je u poslednje vreme boravio u stanu svoga oca u ulici Čede Vsovića u Požarevcu. Kako navodi naš izvor iz policije, uviđaj na licu mesta obavio je dežurni tužilac, koji je naložio obdukciju.

– Dan uoči samoubistva, Dane je išao u Veliko Gradište, u potrazi za poslom. Ujutru ga je njegov otac tražio, jer je video da se ovaj nije vratio kući. Tada je začuo tup udarac i, po izlasku na hodnik, video dole, na pločniku između stepeništa podrumskih prostorija, telo svog sina. Otac pretpostavlja da se on, najverovatnije, ubio zbog griže savesti, jer je pre nekoliko dana slupao njegov auto, što ga je potreslo. Danima nije mogao da spava i pio je lekove za smirenje – rekao nam je naš izvor iz policije detalje ovog tragičnog događaja.

Nakon obavljene obdukcije telo nesretnog mladića predato je porodici radi sahrane.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker