VEŠTAČENJE POKAZALO: Štrafovi na točku autobusa koji je prevozio đake, namerno odvijeni!?

Pet dana nakon incidenta oglasio se prevoznik “Continental Tours” kome je u selu Dubravica kod Požarevca, ispao točak na autobusu dok je prevozio đake u školu.

Foto: Ž.S.

Prevoznik “Continental Tours” saopštio je da su šrafovi na točku autobusa koji je 23. oktobra u jutarnjim časovima prevozio đake na liniji iz Batovca prema Zabeli odvijeni namerno i da je to pokazalo „veštačenje“. U saopštenju prosleđenom medijima navodi se da će identitet počinioca biti utvrđen daljom istragom policije.

Podsetimo se, Ovaj slučaj se dogodio u sredu ujutru 23. oktobra, a pribranošću vozača i njegovom brzom reakcijom na kraju se sve završilo bez posledica po putnike. Tom prilikom je oštećeno vozilo marke „Škoda“.

Policija je o ovom slučaju obaveštena, ali tek nakon insistiranje par meštana koji su to izričito zahtevali.

Inače, “Continental Tours” je u 2019. godine izabrana na konkursu za subvencionisani prevoz učenika iz gradskog budžeta na teritoriji grada Požarevca.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker