Nagrađena opština Veliko Gradište i vojnici koji su doboroljno služili vojni rok!

Načelnik Centra Ministarstva odbrane Požarevac, major Željko Fuštić, danas je u svečanoj sali Skupštine opštine u Velikom Gradištu, uručio priznanja vojnicima koji su doboroljno služili vojni rok od 2014. do 2017. godine.

Foto: Promo

Mladićima i devojkama koji su odlučili da dobrovoljno odsluže dug prema domovini, uručene su značke i zahvalnice Ministarstva, a zahvalnicu je dobila i opština Veliko Gradište za saradnju i doprinos u jačanju sistema odbrane Republike Srbije.

Foto: Promo

Uniformu Vojske Srbije obuklo je dvadesetšestoro Gradištanaca koji su vojni rok služili od tri do šest meseci.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker