Počinje s radom Prvi letnji fudbalski kamp “Selte“ iz Viga u Velikom Gradištu

Predsednik opštine Veliko Gradište, Dragan Milić, i predsednik fudbalskog kluba“Selta“ iz Viga, Karlos Mourinjo, otvoriće u subotu 08. jula, Prvi letnji fudbalski kamp Selte iz Viga u Velikom Gradištu.

Screenshot

Ugovor za realizaciju Kampa, u organizaciji Fondacije “Selta“ iz Viga, opštine Veliko Gradište i Fudbalskog kluba VGSK, potpisan je sredinom maja u sedištu ove fondacije u Španiji, a biće održan u periodu od 8. do 16. jula na terenima FK VGSK.

Letnji kamp će pohađati tridesetoro dece uzrasta od 6 do 16 godina. Njih će trenirati dva trenera Škole fudbala i Akademije fudbala Fudbalskog kluba “Selta“, a biće primenjena kompletna metodologija treninga koja se koristi u ovoj akademiji i školi.

Koordinator kampa je Miroljub Ratković, nekadašnji igrač “Crvene zvezde“ kao i mnogih evropskih klubova, među kojima je i “Selta“ iz Viga.

Svečano otvaranje Kampa održaće se u 09,30 sati, na terenima FK VGSK (kod sportske hale).

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker