VEŠTAČENJE POTVRDILO: Monstrum iz Beranja kod Požarevca šutirajući ženu u stomak ubio bebu

Nenad Munđa Bondarenko (42), koji je pre mesec dana brutalno pretukao svoju nevenčanu suprugu Tanju M. (38) iz Beranja kod Požarevca, nekoliko nedelja pred porođaj ubio je bebu batinama, dok je majka jedva ostala živa, pokazala su veštačenja koja su stigla u sud.

Nenad Munđa Bondarenko / Foto: Facebok

Prema našim saznanjima, u narednim danima biće poznato da li će slučaj biti prebačen u Više javno tužilaštvo gde će protiv Nenada biti pokrenut postupak za pokušaj ubistva supruge i ubistvo bebe.

Ono što se za sada zna jeste da su veštačenja povreda Tanje, koju je nevenčani suprug mučki isprebijao, šutirajući je svuda po telu, a najviše po stomaku, ukazala na to da je njihovo nerođeno dete pre batina bilo živo.

– Majka je ulazila u deveti mesec trudnoće koja je sve vreme tekla dobro. Međutim, usled brutalnog prebijanja, a pošto je ranije imala carski rez, došlo je do olubljivanja posteljice gde je bila beba i dete je ispalo majci u trbuh – priča izvor upoznat sa istragom.

Prema njegovim rečima, bebi nije bilo spasa, a majka je jedva ostala živa.

– Nenad, koji je bio pod dejstvom alkohola, nije joj dao da ode kod lekara, pa se Tanja tek sutradan sa jakim bolovima javila ginekologu. Kada je otišla na ultrazvuk, lekar je zanemeo i odmah je obavljen carski rez. Beba je bila mrtva, a da se majka pojavila koji sat kasnije, pitanje je da li bi preživela jer je zadobila višestruke povrede, a materica joj je naprsla – objašnjava naš sagovornik.

Podsećanja radi, jezivi slučaj koji je potresao Požarevac dogodio se početkom maja u selu Beranje, nedaleko od Požarevca. Nevenčani supružnici su se posvađali, a posle žustre rasprave, Nenad je krvnički šutnuo u stomak nesrećnu ženu u poodmakloj trudnoći.

– Posvađali su se, a on ju je udario. Šutnuo ju je u stomak, ona se srušila od bola, ali on nije stao. Nastavio je da je udara i da je šutira u stomak, krvnički. Šutirao ju je neprekidno, a najviše po mestu gde je nesrećnoj ženi ostao ožiljak od prethodnog carskog reza. Pomahnitali Nenad nije želeo da se zaustavi, a nije se obazirao na sopstveno dete koje je ubijao – priča izvor upoznat sa slučajem.

Tukao je ženu, udarao je po telu sve dok se nije srušila od udaraca. Međutim, stravično pretučena žena kojoj je od siline udaraca naprsla i materica, tek sutradan, 6. maja, javila se u bolnicu kada bol više nije mogla da izdrži.

Bilo je prekasno, maleno dete, devojčica – preminula je, a materica nesrećne žene je naprsla. Nakon šoka koji ih je zadesio, bolničari su odmah pozvali policiju i prijavili slučaj.

Nenad B. ubrzo je uhapšen i njemu je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati, nakon čega je sproveden na saslušanje kod tužioca.

Nakon isteka policijskog zadržavanja nasilniku je određen pritvor do 30 dana.

Policija je, kako smo pisali, nasilnika uhapsila dok je bio na slavi kod komšija, gde je gostima pijan pričao da mu je beba umrla na porođaju.

– On je došao na slavu u komšiluk i svima ispričao da mu je dete umrlo na porođaju. Bio je pijan i tražio je da pije još piva i vina – kazao je jedan komšija.

Kako saznajemo, Nenad i Tanja odnedavno su počeli da žive zajedno. Prijava za nasilje u porodici nije bilo do sada, a monstrum koji je ubio svoju nerođenu bebu nije imao oružje.

“BIO SAM PIJAN, NE SEĆAM SE”

Kako saznajemo, Nenad B. i dalje tvrdi da se ne seća da je brutalno pretukao suprugu i ubio svoju bebu.

– On tvrdi da je bio pijan i da se ne seća ničega. Konstantno negira da je tako nešto mogao da uradi – priča izvor.

(Blic)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker