RADOVI NA MREŽI: U četvrtak i petak bez struje deo Braničevskog okruga

Na području Braničevskog okruga 18. i 19. avgusta obavljaće se radovi na elektromreži, zbog čega će pojedina naselja i ulice ostati bez struje.

U četvrtak, 18. avgusta, od 8 do 10 sati na području grada Požarevca bez struje će biti naselje Lučica i deo Meminca, kao i ulice u samom gradu – Cara Uroša, Baje Sekulić, Ljubičevska, Raška, Železnička i pružni prelaz.

Istog dana od 8:30 do 14 sati struju neće imati Ulica Save Kovačevića u Velikom Gradištu, od 8 do 14 sati deo Petke prema Kostolcu, od 9 do 14 sati bez struje deo Tićevca prema igralištu u opštini Žabari, i od 9 do 15 sati naselje Šljivovac u opštini Malo Crniće.

U petak, 19. avgusta, od 8:30 do 14 sati sa mreže će biti isključeno deo Pečanice, a od 9 do 14 sati zaseoci Kisela voda i Paskaronj u Kučevu, i od 11 do 14 sati deo Pečanice u opštini Veliko Gradiše.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker