DONETA ODLUKA: Nema odlaganja početka školske godine, đaci u klupama od 1. septembra

Nova školska godina u Srbiji počeće kako je i predviđeno, 1. septembra, prenele su danas Novosti pozivajući se na izvore iz Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

U tom resoru su potvrdili za Novosti da će sutra biti održana sednica Tima za škole na kojoj će biti razmotrene higijenske mere i preporuke poput nošenja maski, koje će biti upućene školama uoči početka nastave.

Prethodno je član vladinog Kriznog štaba za suzbijanje epidemije Branislav Tiodorović izjavio da bi u zavisnosti od epidemiološke situacije, medicinski deo tog tela mogao da predloži pomeranje početka školske godine za nedelju dana.

(Tpknews.com/S.A.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker