ŠARAN U POLITICI: Arsenije iz Starog Kostolca, malo sa opozicijom, malo sa pozicijom?

Arsenije Savić, nesvršeni student privatnog fakulteta i odbornik u gradskoj opštini Kostolac. U njegovom selu dobio je 10 posto glasova, kako kažu, meštani 100 partija je promenio, nestabilan i prevrtljiv.

Foto: Facebook

Otvorio je firmu Omoriku na svoju babu Dafinu Lazić, a stavio je 4-tu na izbornu listu. Dobio je prošle godine poslove od direktorke PD Autotransport da održava zelene površine. Treba da ga pita njegov šef Ponoš na koji način je dobio posao od SNS.

Iskreni opozicionar kako se predstavlja u javnosti, a dobija poslove od SNS-a.

I za kraj. Prosudite sami ko je veći na slici.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker