DRAMA KOD PETROVCA NA MLAVI: Vatrogasci pogrešili put pa se zaglavili, izgoreo ceo krov na kući

U selu Stamnica kod Petrovca na Mlavi, je došlo do požara kada se zapalio krov porodične kuće Drakčeta Petrovića zvani Pop.

Nakon primljene dojave o požaru u selu Stamnica na Bistričkom putu, na teren je odmah izašlo jedno vatrogasno vozilo. Prilikom dolaska na mesto gde je izbio požar, vatrogasci su krenuli pogrešnim putem i zaglavili se. Nakon dojave u bazu da nisu u mogućnosti da stignu na odredište jer im se vatrogasno vozilo zaglavilo, odmah je krenulo drugo vozilo kome je bilo potrebno dodatnih 20 minuta da stigne na mesto požara.

Prilikom dolaska drugog vatrogasnog vozila, požar je bio u razbuktaloj fazi, nažalost, krov na kući je u potpunosti izgoreo. Srećom, niko nije povređen. Požar je ugašen, a na lice mesta je bila i Hitna pomoć.

Kako nezvanično saznajemo, požar je verovatno izazvala neispravna električna instalacija.

Kako su nam ispričali očevidci sa lica mesta: – Da nisu naši specijalci zalutali uz put, iz ko zna kojih razloga, i stigli na vreme, šteta bi bila mnogo manja -, izpričao je za “TPKNEWS” jedan od očevidaca.

Drakče i njegova porodica noćas će prespavati kod nekog od komišija, pa sutra će da vide kako će i šta će.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker