ŽABARI: Pronađen pištolj kod osumnjičenog za nasilje u porodici

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su J. J. (1977) iz okoline Žabara, zbog sumnje da je izvršio krivična dela nasilje u porodici i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

J. J. se tereti da je u porodičnoj kući pretio supruzi i fizički je napao. Policija je prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog, izvršenog po naredbi Osnovnog suda u Požarevcu, pronašla pištolj sa municijom, saopštio je MUP.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, J. J. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će u zakonskom roku, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker