PROTESTI POČINJU DANAS U 18 ČASOVA: “Srbija protiv nasilja” zahteva poništavanje izbora u Beogradu!

Na osnovu 81 procenta prebrojanih glasova u Beogradu, lista SNS ima 21 hiljadu glasova više od naše liste “Srbija protiv nasilja”, saopštila je noćas koalicija “Srbija protiv nasilja”.

Foto: Reuters

– S obzirom na to da je više od 40 hiljada ljudi bez legalnog prebivališta u Beogradu organizovano dovedeno radi podrške SNS listi, čime je drastično promenjena izborna volja Beograđana – , kako dodaju, zahtevaju poništavanje izbora u gradu Beogradu i ponavljanje glasanja za Skupštinu grada.

– Prethodno, zahtevamo čišćenje biračkog spiska. Pozivamo građane Beograda na proteste zbog krađe izborne volje isped Gradske Skupštine (Starog dvora) u 18 sati, odakle ćemo se uputiti ka sedištu Republičke izborne komisije u ulici Kralja Milana – , navodi se u saopštenju.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker