KOSTOLAČKI PRELETAČEVIĆ: Da li je Dalibor Ilić budući direktor PD RIO?

Ko je Dalibor Ilić iz SPS-a, zamenik predsednika GO Kostolac koji je preleteo zajedno sa svoji saborcima u SNS, zbog malo viskija i obećane funkcije direktora u PD RIO.

Foto: Screenshot/Facebook

Dalibor Ilić, rođen 1984. godine u Požarevcu. Srednju Tehničku školu završio je 2003. godine u Kostolcu, dok 2013. godine završava egzotični Fakultet za Ekonomiju i inžinjerski menadžment u Novom Sadu.

Radni odnos zasniva 2005. godine u PD „Kostolac usluge“ kao radnik obezbeđenja. U periodu od 2012. do 2018. godine bio je član Veća Gradske opštine Kostolac. Od 2018. do marta 2020. godine obavljao je funkciju zamenika predsednika Gradske opštine Kostolac. Od jula 2020. godine do kraja novembra 2022. godine obavljao je funkciju zamenika predsednice Gradske opštine Kostolac.

Član je Socijalističke partije Srbije od 2008. godine, a od 2014. godine postaje predsednik Opštinskog odbora Socijalističke partije Srbije u Kostolcu i član glavnog odbora Socijalističke partije Srbije.

(Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker