Darko Nenadić požarevčki uzbunjivač novi predsednik gradske organizacije Dveri u Požarevcu

Darko Nenadić magistar tehničkih nauka i uzbunjivač je imenovan za novog predsednika gradske organizacije Dveri u Požarevcu, inače dugogodišnji član i aktivan saborac.

Foto: Privatna arhiva/Logo

U svom obraćanju za javnost Darko Nenadić je istakao:

„Brojne afere koje su potresale Požarevac, loša privredna situacija i nijedna realizovana investicija, odlazak mladih, loša infrastruktura, ekološki problemi, loše upravljanje javnim preduzećima, i stranačko zapošljavanje su dodatni motiv da se borimo i izborimo za bolji život, nova radna mesta i sigurnost svih svojih sugrađana, kako u gradu tako i u seoskim sredinama jer bez jakog sela i jake poljoprivrede nema ni jakog grada, jer bez smene sadašnjeg režima i promene sistema, domaćinskog upravljanja nema budućnosti niti boljitka za ljude u Požarevcu i celom Braničevskom upravnom okrugu, a naravno, sloboda medija i fer i pošteni izbori su preduslov za to.

U narednom periodu GrO Dveri i ja lično ćemo se posvetiti aktivnom radu i jačanju kadrova, poseban akcenat u daljem radu biće i borba za očuvanje porodice, porodičnih vrednosti, ekonomske teme, socijalna politika, poljoprivreda i zaštita životne sredine i zato pozivamo sve građane Požarevca koji su za tradicionalnu, nacionalnu i porodičnu Srbiju da nam se pridruže na novoj adresi u Požarevcu, Takovska ulica broj 5 (Tržni centar, Reč Naroda, prvi sprat)“, zaključio je u svom obraćanju novi predsednik GrO Dveri Požarevac Darko Nenadić.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker