PUBLIC RELATIONS: Poziv za upis na Poslovnu školu za gradištanske studente

Opština Veliko Gradište poziva zainteresovane studente iz opštine Veliko Gradište da se prijave za upis 56. generacije Poslovne škole za public relations iz Beograda čiji je osnivač Agencija P.R.A.

Za upis su ostala dva slobodna mesta za koja je Škola odobrila popust od 50% te je potrebno da se studenti, najkasnije do petka, 04. maja 2018. godine, putem imejla opštine Veliko Gradište office@velikogradiste.rs jave kako bi ostvarili pravo na popust.

Dopis treba da sadrži osnovne lične podatke i kontakt kao sa priloženom (skeniranom) potvrdom da je redovan student, a pravo na prijavu za upis sa popustom dobiće prva dva studenta koja pošalju prijave i ispunjavaju navedene uslove.

Program sa svim osnovnim informacijama može se naći na sajtu Škole. Školarina se plaća u tri mesečne rate.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker