POTVRĐENA PRESUDA: Mladić iz Desina osuđen na pet godina zatvora za obljubu deteta

Apelacioni sud u Kragujevcu potvrdio je presudu Višeg suda u Požarevcu, kojom je Nikola Bogdanović (20) iz Desina kod Velikog Gradišta, osuđen na pet godina zatvora zbog obljube deteta.

On se teretio da je, od oktobra do decembra 2019. godine, iskoristivši poznanstvo sa njenom porodicom, u više navrata dodirivao po telu sedmogodišnju devojčicu i trljao se o nju, navodeći je da ga oralno zadovolji.

Pošto je tada bio mlađi punoletnik, a nije prethodno osuđivan, osuđen je na pet godina zatvora. Ova presuda je pravosnažna i optuženom sledi odlazak na izdržavanje kazne.

On je razotkriven u akciji „Armagedon“, jer je snimke devojčice kačio preko aplikacije na pedofilski sajt sa sedištem u Beču. Posle toga procesuiran je za obljubu, dok se još uvek vodi istraga vezana za objavu snimaka, kako bi se razotkrili i drugi počinioci krivičnih dela.

M.V.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker