AKCIJA BEČKE POLICIJE: Požarevački bračni par uhapšen na Dan zaljubljenih!

Nakon velike istrage, jedinica kriminalističke policije u Beču uspela je prošle sedmice na dan zaljubljenih da rasvetli niz provala

Bečka kriminalistička policija za borbu protiv uličnog kriminala, na dan zaljubljenih uhapsila je požarevački bračni par N.K.(31) i M.K.(37) zbog krađa i provala, koji su načinili štetu od oko 160.000 evra.

Foto: Ilustracija Heute

Osumnjičeni požarevački bračni par N.K.(31) i M.K. (37), uhapšeni su prošlog utorka u Beču, na području Osvaldgasse nakon uzastopnih 15 krađa i provala, od strane policije za borbu protiv uličnog kriminala.

NAKIT, PARFEMI I MUNICIJA

Prilikom pretresa stana, policija je našla skupocene parfeme, satove i zlato u vrednosti od 160.000 evra. Pored ukradene robe, policija je u njihovom autu našla i odmah zaplenila 400 komada metaka od 9mm.

 

DELIMIČNO PRIZNALI

Uhapšeni požarevački bračni par priznali su samo deo provala i krađa za koje su osumnjičeni, međutim, dokaze koje je policija prikupila su neoborivi, rekao je portparol policije Daniel Furst.

Nakon saslušanja osumnjičeni su odvedeni u zatvoru Josefstadt.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker