OBDUKCIJA POTVRDILA SUMNJE: Dalibor izbo trudnu ženu i taštu, pa zapalio kuću i ubio se ubodom nožem u stomak

Rezultati obdukcije tri tela koja su prošle nedelje pronađena u zapaljenoj kući u Smederevu potvrdili su da se radi o dvostrukom ubistvu i samoubistvu

Dalibor Simijonović (33) iz Smedereva prvo je nožem ubio nevenčanu i trudnu suprugu Aleksandru Vasić (30) i njenu majku Milenu (58), a potom zapalio kuću i ubio se ubodom nožem u stomak.

Obdukcijom je utvrđeno da je Dalibor Simijonović (33) iz Smedereva prvo nožem ubio nevenčanu suprugu Aleksandru Vasić (30), koja je bila trudna, i njenu majku Milenu (58), a potom zapalio kuću i ubio se ubodom nožem u stomak.

U obdukcionom nalazu, koji je stigao u Više tužilaštvo u Smederevu, potvrđuje se da je Simijonović izvršio svoj krvavi pir.

Dalibor sa Aleksandrom / Foto: Fejsbuk

Prva meta mu je bila nevenčana i trudna supruga. Nju je Simijonović ubio sa dva udarca nožem, od kojih je smrtonosan bio udarac u vrat. Potom je nasrnuo na svoju taštu Milenu. Njoj je u rame, bukvalno do balčaka, zabio nož dužine oko 30 centimetra i tim ubodom joj je ubio, pošto joj je probio i plućno krilo. Simijonović je potom, kako ukazuje obdukcioni nalaz, polio kuću benzinom, pa je, zarivši nož u stomak, sebi presekao stomačnu aortu.

Podsetimo, vest o tragičnom požaru, koji je u prošlu sredu ujutru izbio u porodičnoj kući Vasića, šokirala je meštane Smedereva. U prvi mah se mislilo da je troje ljudi nađenih na zgarištu stradalo nesrećnim slučajem. Međutim, Žikica Vasić, glava porodice Vasić, od prvog dana je tvrdio da nije reč o nesreći, već o monstruoznom zločinu.

Milena i Aleksandra

Nažalost, njegove slutnje su potvrdili i istražitelji, koji su dan nakon tragedije utvrdili da je Dalibor Simijonović usmrtio nevenčanu suprugu i njenu majku, a potom sebi zario nož u stomak i zapalio kuću, u kojoj su sve troje izgoreli.

– Znao sam da je Dalibor odgovoran za njihovu smrt. Ubio ih je samo zato što ćerka nije htela bolesna i trudna da mu kuva supu – rekao je ranije Žikica.

Dalibor Simijonović je već bio osuđivan za pokušaj ubistva jedne od bivših tašti, zbog čega je bio u zatvoru. Međutim, iz zatvora je izašao 2012. godine, nakon što je amnestiran.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker