NASTAVAK AKCIJE “ARES” U POŽAREVCU: Zaplena vatrenog oružja, bombe, municije…

U nastavku akcije „Ares“ koja je sprovedena u saradnji sa nadležnim tužilaštvima, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu zaplenili su pištolj, dve lovačke puške, bombu i 244 komada municije.

Foto: MUP

Po nalogu nadležnog tužilaštva, protiv dvadesetpetodišnjeg mladića, u čijem je stanu prilikom pretresa oružje pronađeno, podneta je krivična prijava u redovnom postupku zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljena proizvodnja držanje nošenje i stavljanje u promet oružja i eksplozivnih materija.

TPKNEWS/MUP

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker