KUPILI DIPLOME: Podnesena krivična prijava protiv supružnika iz Požarevca

Policija u Požarevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneli su krivičnu prijavu protiv muškarca (41) i njegove supruge (38), zbog sumnje da su izvršili krivična dela falsifikovanje isprave i navođenje na overavanje neistinitog sadržaja.

Ilustracija/Profimedia

Sumnja se da su oni prošle godine kupili falsifikovanu diplomu jedne srednje škole u Beogradu, kao i falsifikovana svedočanstva o završena sva četiri razreda, saopštila je Policijska uprava u Požarevcu.

Takođe, sumnja se da su njih dvoje u septembru prošle godine doveli u zabludu javnog beležnika u Požarevcu da ovu diplomu overi, kao i da je na osnovu nje tridesetosmogodišnja žena zasnovala radni odnos u jednom preduzeću u Kostolcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker