Kako i kome prijaviti štete od katastrofalnog potopa u Velikom Gradištu

Zbog nevremena koje je u petak pogodilo opštinu Veliko Gradište, u subotu održana je vanredna sednica Opštinskog štaba za vanredne situacije.

Potop u Gradištu

Na predlog predsednika opštine i komandanta Opštinskog štaba za vanredne situacije, Dragana Milića, odlučeno je da tročlana ekipa, predvođena načelnikom Opštinskog štaba Ljubišom Životićem, obiđe grad i teritoriju opštine i da se, u slučaju potrebe, odmah angažuje mehanizacija, kao i da se evidentiraju svi ugroženi privredni i stambeni objekti, poljoprivredni usevi, i da već formirane komisije procene štetu.

Svi građani sa teritorije opštine Veliko Gradište koji su pretrpeli štetu nastalu na svojim objektima, usevima i drugim stvarima usled obilnih padavina kiše, mogu da prijave u kancelariji broj 1 Opštinske uprave opštine Veliko Gradište.

Za sva bliža obaveštenja možete se obratiti na sledeće brojeve telefona:
1. Miša Milosavljević 069-8017723,
2. Zoran Jovanović 064-8632351.

Rok za prijavljivanje nastale štete je do 13 jula 2018. godine.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker