VREME DANAS: U Braničevskom okrugu danas oblačno, tokom noći sneg (VIDEO)

U Braničevskom okrugu će danas biti oblačno, mestimično sa kišom, tokom noći uz pad temperature će padati sneg, saopštio je Republički Hidrometeorološki zavod Srbije.

Foto: Screenshot

Tokom prepodneva se očekuje postepeni prestanak padavina i delimično razvedravanje. Kasnije popodne novo naoblačenje sa severa, u nižim predelima Braničevskog okruga sa kišom u višim sa snegom. Tokom noći ka sredi sneg se očekuje i u nižim predelima.

Jutarnja temperatura od 0 do 6 C, najviša dnevna od 3 do 8 C.

U Velikom Gradištu će danas u jutarnjim satima biti oblačno, povremeno sa kišom. Tokom dana biće suvo uz delimično razvedravanje i sunčane periode. Kasnije po podne novo naoblačenje sa kišom koja će tokom noći uz pad temperature preći u sneg.

Padavine će biti slabog intenziteta. Vetar umeren, severozapadni. Jutarnja temperatura 3 C, najviša dnevna 6 C.

Prema izgledima vremena za sedam dana, u sredu i četvrtak biće hladnije i vetrovito sa umerenim, povremeno jakim, severozapadnim vetrom, mestimično sa snegom uz stvaranje manjeg snežnog pokrivača. Zatim suvo, u petak i subotu hladno, u većini mesta ledeni dani, a od nedelje temperatura u postepenom porastu.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker