UNIŠTEN POLICIJSKI AUTO: Filmska potera za odbeglim robijašom iz Golupca (VIDEO)

Filmska potera za odbeglim zatvorenikom M. R. (21) iz Miljevića kod Golubca koji je upravljao ukradenom “Opel Vektrom”, a koja je počela u Novom Sadu, okončana je u subotu oko jedan sat posle ponoći u ulici Kralja Petra u centru Stare Pazove.

Foto: Screenshot

Naime, M.R. je uhapšen pošto je izazvao dve saobraćajne nesreće.

Kako se saznaje, M.R je pobegao iz KPZ Padinska Skela u petak i u Despotovu kod Bačke Palanke, je ukrao automobil “opel vektra”. Policija u Novom Sadu, kojima je krađa automobila kako se pretpostavlja bila prijavljena, počela je potragu za ukradenim vozilom i kada su ga uočili počela je filmska potera u pravom smislu tih reči.

– Policija je ukradeno vozilo uočila u Novom Sadu patrole su krenule za njim. Potera se završila u Staroj Pazovi i to nakon dve saobraćajne nezgode koje je M.R. bežeći od policije izazvao. Udario je prvo u vozilo marke “audi” a potom je zakačio i policijsko vozilo. Nakon čukanja sa drugim vozilima M.R. je sleto u kanal nakon čega se vozilo zapalilo, te su reagovali i vatrogasci – objasnio je izvor upoznat sa slučajem.

On je dodao da je tek njegovim hapšenjem ustanovljeno da je M.R. zapravo odbegli zarobljenik za kojim pored raspisane potrage KPZ Padinska Skela ima još nekoliko potraga.

Na lice mesta bila je i ekpia Hitne pomoći koja je kod odbeglog robijaša sanirala povrede koje je zadobio. Kako nezvanično saznajemo M.R. će ubrzo biti vraćen na izdržavanje zatvorske kazne s tim što će na njegov račun biti podneto još krivičnih prijava.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker