TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Jedan policajac poginuo drugi teško povređen! (VIDEO)

Policajac Aleksandar S. (52) iz Bele Crkve poginuo je, dok je njegov saputnik i kolega teško povređen, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u Beloj Crkvi.

Screenshot

U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila jutros oko 8 sati u Beloj Crkvi, poginuo je policajac Aleksandar S. (52) iz tog mesta, dok je drugi policajac iz Kovina sa teškim povredama kičme hitno prebačen u Beograd.

Kako se nezvanično saznaje, dvojica policajaca su jutros jednim kolima išla na posao, kada su se sudarili sa drugim vozilom.

Od siline udarca automobil, u kom je nastradali bio sa kolegom, kako je nezvanično rečeno, je nakon sudara sa vozilom udario u drvo, a potom i u kuću. Obojica su prevezena u bolnicu u Vršac gde je Aleksandar S. preminuo od zadobijenih povreda, a policajac iz Kovina sa teškim povredama kičme helikopterom prebačen je u Urgentni centar u Beograd, gde mu se bore za život.

Policija je obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno kako je došlo do jezive nezgode.

(Tpknews.com/S.A.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker