Raspisan tender za projektovanje i izgradnju zelene pijace u Majdanpeku (FOTO)

Opština Majdanpek rapisala je tender za projektovanje i izgradnju zelene pijace u tom gradu, a procenjena vrednost nabavke je 35 miliona dinara.

Zelena pijaca u Majdanpeku/Foto: PAGE Consortium

Nova pijaca biće izgrađena u bloku između ulica Karađorđeva, Nikole Tesle i Branislava Nušića u donjem delu grada Majdanpeka. Idejnim rešenjem planirana je izgradnja javnog objekta zelene pijace, bruto površine pod objektom 900 m2.

Unutrašnjost objekta, koju pokriva nadstrešnica, čini plato sa tezgama (32 kom) i prostor sa pet lokala, kancelarijom za upravu i sanitarnog inspektora, magacinom i odvojenim toaletima. Planirani lokali su predviđeni za pojedinačnu prodaju sira, mesa, ribe, jaja i lokal bez predviđene namene.

U okviru svakog lokala je moguće postaviti oko osam rashladnih vitrina za veći broj prodavaca, kao i mogućnost šalterske prodaje i direktne prodaje ulaskom kupaca u lokale.

Rok za podnošenje ponuda je 27. april 2021. godine.

(Tpknews.com/eKapija)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker