NE DAO BOG NIKOME OVAKVU TUGU! Potresna ispovest rođaka devojčice koja se utopila u Kostolcu

Rođak devojčice E. M. (12) koja se u četvrtak utopila na kupalištu “Topla Mlava” tik do termoelektrane “Kostolac” u tom gradu, kaže da su oni neutešni nakon tragedije koja ih je zadesila.

Foto: Screenshot/Kurir

– Sve se dogodilo juče oko 15 sati kada je naša devojčica bila sa starijom sestrom i drugaricom na plaži. Ušle su u vodu i u jednom trenutku sve tri su počele da se dave. Jedan čovek koji se zadesio u tom trenutku tu, priskočio je u pomoć. Dok su se sve tri davile i dozivale pomoć taj čovek je uspeo da spasi njih dve, ali ne i našu devojčicu – kaže neutešni čovek.

Rođak porodice nesrećne devojčice kaže da su E. M. našli danas pripadnici Žandarmerije.

– Ne dao bog nikome ovakvu tugu. Roditelji su potreseni i ne znaju šta ih je snašlo. Dete je danas nađeno i izvučeno. Sahranićemo je na lokalnom groblju u Kostolcu – rekao je rođak.

Podsetimo, devojčica E. M. (12) utopila se u četvrtak oko 15:15 sati na kupalištu “Topla Mlava” koja se nalazi kod termoelektrane “Kostolac” kada je iz za sada nepoznatog razloga naglo potonula. Sumnja se da ju je povukao vir, jer u tom delu ih ima dosta.

(Tpknews.com/Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker