Gradonačelnik Požarevca obišao radove na izgradnji ritejl parka stop-shop (FOTO)

Gradonačelnik Bane Spasović sa gradskim rukovodstvom obišao je radove na izgradnji ritejl parka Stop-shop, uz prisustvo čelnih ljudi Immofinanza koji sporovode ovu investiciju.

Foto: Promo

U Stop-shopu će se otvoriti 16 lokala gde će se zaposliti oko 300 ljudi, vrednost ulaganja je oko 10,5 miliona evra i to je prva strana direktna investicija u Požarevcu nakon više decenija a završetak radova odnosno, otvaranje objekta biće 19.aprila.

Foto: Promo

Gradonačelnik Požarevca Bane Spasović je ovom prilikom rekao da se realizuje jedno od obećanja koje je dato građanima i da će se otvoriti nova radna mesta sa jedne strane, a sa druge i gradski budžet će biti veći zbog ostvarivanje prihoda od poreza.

Foto: Promo

On je još dodao da sledeće nedelje kreće obuka zaposlenih u turskom Ringelsanu i da će uskoro stići gas kod šećerane tj. stare industrijske zone što je veoma značajno za sadašnje investitore ali i buduće, zato što se očekuje dolazak jedne Južno Koreanske kompanije.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker