MLADA SRPKINJA „OPERISALA“ U ITALIJI: Dolijala dok je obijala automobile, policija primetila kako se šunja oko kola

Državljanka Srbije (27) uhapšena je juče ujutru u okolini Milana zbog sumnje da je obijala automobile na jednom parkingu, a kada ju je policija primetila odmah su joj stavili lisice i odveli u stanicu. Daljom obradom uhapšene utvrđeno je da je ona na poternici, jer mora da odsluži zatvorsku kaznu od dve i po godine.

Foto: Ilustracija

– Sve je počelo kada su policajci juče ujutru patrolirali osetljivim područjem na teritoriji Lenjana. Agenti su primetili mladu ženu, kasnije se ispostavilo da je srpske nacionalnosti, koja je oprezno lutala među parkiranim automobilima gledajući okolo. Pošto su shvatili namere žene, policajci su odlučili da izvrše proveru, uprkos pokušajima mlade žene da se sakrije među parkiranim vozilima kako bi izbegla proveru – piše italijanski portal Il Giorno.

Kako dalje navode, žena, koja nije imala dokumenata, odvedena je u policijsku stanicu u Via Gilardeli radi neophodnih provera koje su imale za cilj pre svega da se razjasni njen identitet.

– U međuvremenu su policajci kod mlade žene pronašli i dva šrafcigera i ključ, koji su potom zaplenjeni, što predstavlja alat za provalu. Nakon što su istrage završene, koje su omogućile utvrđivanje identiteta žene, konačno se ispostavilo da je protiv 27-godišnjakinje u toku naredba za hapšenje koju je izdalo javno tužilaštvo u La Speciji, a koja joj predviđa zatvorsku kaznu za dve i po godine, takođe zbog krađe – dodali su.

Mlada srpska državljanka je zbog toga odvedena u zatvor San Vitore u Milanu na izdržavanje kazne.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker