UOČI SUDNJEG DANA: Vlast se ljulja, članovi naprednjačkog kartela u Braničevskom okrugu, kradu kao ludi!

Režim Srpske napredne stranke je na staklenim nogama, vlast se ljulja, ali naprednjački kartel u Braničevskom okrugu ne može da se zaustavi, mora da otima. I ne bira. Krenuli su u brutalne pljačkaške pohode na imovinu građana.

Foto: Mafia/Ilustracija

Naprednjački lopovi Srpske napredne stranke iz Braničevskog okruga otimaju sve što stignu. Sa istom strašću bore se oko plena koji vredi milion evra, 100.000 evra ili 2.000 evra. Slatko im je sve što je tuđe, ne mogu da se uzdrže od lopovluka. Ako ikad neko od njih bude umro, oni će, onako hladni i beli, dok budu ležali u kovčegu, i mrtvozorniku s ruke sat ukrasti.

Naprednjački kartel koristi najprimitivnije načine sistemske pljačke. U infrastrukturnim projektima naduvavaju cene, a razliku kasnije dele sa partnerima koji su uključeni u prevarne poslove.

Dok lopovi iz Srpske napredne stranke grabe i šakom i kapom, vlast u Braničevskom okrugu se na različite načine obračunava sa građanima i opozicionim strankama koje se protive naprednjačkom kartelu.

Naprednjački kartel na sve načine otima javnu i privatnu imovinu. Otimaju sve, i rudnike, reke, oranice, firme… I to im je malo, pa izmišljaju projekte na koje, preko podobnih biznismena, izvlače novac iz republičkog, gradskih i opštinskih budžeta. Svesni su da im se bliži kraj, pa žure da zgrnu što više.

Ipak, na duži rok, to može da bude korisno. Zna se gde je, u čijim sefovima i džepovima, završio opljačkani novac, pa neće biti teško da ga se vrati, a da se lopovi spakuju u zatvor, gde im je i mesto, s obzirom da je ovo trenutno stanje, samo malo zatišje pred oluju.

6 Comments

  1. Najgore je u opštini Kučevo, jer je ova radikalno-bedna sekta najduže u sedlu, još od 2004 god. što je izazvalo pravi pustoš ovog kraja, istrebljenje mladih (a i drugih) koji beže ,,glavom bez obzira,, od ove pošasti vlasti, koja će uskoro ostati sama sa sobom u svom brlogu kriminalaca i neznalica, ali otimaća sve kao što ste u tekstu perfektno objasnili.

  2. Doći će sudnji dan za snsovce Noleta, Mikića, Raju, Šomija, Acu Karatistu i ostale njihove potrčke. Narod ne može više da ih smisli kao ni ceo SNS koji je postao kriminalna organizacija.

  3. Luciferi iz SNS-a grabe sve pred sobom kao da im je poslednje. Kucevacki kartel je ubedljivo na prvom mestu sa Luciferom iz hotela Rudnik, desna ruka Tonija i Boske iz Surdulicu i lovca sa Kosova

  4. Pokrali i odlaze. Doci ce novi. Bitno da su svi posteni ljudi uklonjeni iz opstine. Sad samo rokaj. Idu izbori…..polako

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker