Opremljena nova dečja igrališta u gradištanskim naseljima (FOTO)

Opština Veliko Gradište i ove godine nastavila je da uveseljava mališane mobilijarom za igru pa će najmlađi pred praznike imati nove ljuljaške, klackalice i penjalice.

Đurakovo

Ovog puta igračke su postavljene u školskim dvorištima odeljenja osnovnih škola u Doljašnici, Kamijevu, Kumanu, Đurakovu kao i u dečjem parku u Velikom Gradištu i selu Kusiću. Đurakovo je ovih dana dobilo i košarkaški koš i mreže za golove.

Ljuljaške sa dva sedišta izrađene su od metalne – čelične konstrukcije, površinski zaštićene osnovnom i završnom bojom. Klackalice imaju četiri sedišta, a penjalice dimenzija 2×2 metra izrađene su od istog materijala i u svim aspektima odgovaraju važećim standardima kvaliteta.

Vrednost mobilijara je oko 100.000 dinara po jednom igralištu i gotovo da nema sela u opštini Veliko Gradište koje nema prostor i igračke za decu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker