UHAPŠEN DUNAVSKI GUSAR: U kući krio četiri tone kukuruza i tonu koksa iz železare!

Pripadnici policije u Smederevu uhapsili su B. G. (33) iz Smedereva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teška krađa i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Od osumnjičenog je zaplenjena i puška/Foto PU Smederevo

Policija je u kući koju osumnjičeni koristi pronašla oko četiri tone kukuruza i 1.500 kilograma koksa za koje se sumnja da potiču sa brodova koji prevoze robu Dunavom. Koks, za koji je utvrđeno da je trebalo da bude isporučen „Železari Smederevo“, vraćen je ovom preduzeću.

U kući je pronađena i puška koju je osumnjičeni držao bez odobrenja, kao i 20 metaka.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Smederevu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker