JEZIVO RAZBOJNIŠTVO U KOSTOLCU! Vezali slepog starca i njegovu ženu, mučili i udarali…

Elvis B. (37) i Albert M. (30) uhapšeni su zbog sumnje da su pre dva dana upali u kuću starijeg bračnog para u Kostolcu, mučili ih i tukli, a potom pobegli sa oko 10.000 dinara i njihovim mobilnim telefonom.

Foto: Ilustracija

Obojica osumnjičenih poznati su policiji od ranije, uhapšeni su ubrzo nakon što su počinili razbojništvo, a jedan od njih je prošle nedelje bio zadržan, pa pušten uz obavezu javljanja.

– Prilikom hapšenja Alberta M. policija je pretresla prostorije u kojima boravi i tom prilikom pronašla 127 tableta koje se nalaze na listi psihoaktivnih supstanci, pa će protiv njega biti podneta i krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga – objasnio je izvor upoznat sa slučajem.

Stariji bračni par zadobio je lakše telesne povrede, ali brutalnost kojom su počinili razbojništvo je strašno.

Naime, kako smo nezvanično saznali, razbojnici su sačekali da bračni par zaspi.

– Razbili su prozor i ušli u kuću. Prvo su savladali deku koji je na svo zlo slep. Prvo su njega vezali selotejpom, a potom i njegovu suprugu. Mučili su ih i udarali u nameri da od njih saznaju gde čuvaju novac. Nesrećni ljudi su verovatno u jednom trenutku uplašeni za svoj život rekli gde je novac. Razbojnici su ga uzeli, kao i mobilni telefon, verovatno da ne bi baka pozvala policiju – rekao je izvor.

Dvojici razbojnika nakon saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu određen je pritvor do 30 dana.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker