Gradištanski lokalni parlament 20.decemra usvaja budžet za 2017. godinu

Skupština opštine Velikog Gradišta razmatraće predlog budžeta za 2017. godinu u utorak 20. decembra.

Sednica Skupštine opštine Veliko Gradište održaće se u velikoj sali Skupštine opštine, sa početkom u 10,00 časova.

Pored predloga odluke o budžetu za 2017. godinu, odbornici će razmatrati i sledeće stavke na dnevnom redu:

Predlog odluke o izradi plana detaljne regulacije energetskog postrojenja na biogas u Požeženu u opštini Veliko Gradište, predlog odluke o izradi plana detaljne regulacije poletno sletne avio staze sa pratećim sadržajima u opštini Veliko Gradište, predlog rešenja o razrešenju komisije za imenovanja opštine Veliko Gradište, predlog rešenja o imenovanju komisije za sprovođenje konkursa za imenovanje direktora javnih preduzeća čiji je osnivač opština Veliko Gradište, predlog rešenja o razrešenju i imenovanju člana Školskog odbora OŠ „Vuk Karadžić“ Majilovac, predlog rešenja o razrešenju i imenovanju članova Upravnog odbora Narodne biblioteke „Vuk Karadžić“ Veliko Gradište, i predlog rešenja o razrešenju i imenovanju predsednika Upravnog odbora JU „Narodni muzej Veliko Gradište“.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker