VELIKA BRUKA U KJP GOLUBAC: Čistačica ima veći stepen obrazovanja od direktora preduzeća

Kao što smo već navikli na različita mešetarenja i bruke od strane KJP Golubac tako nas i ova najnovija ne čudi mnogo.

v.d direktor Miroslav Milošević

Naime, direktor pvog preduzeća u sprezi sa svojim saradnicima napravio je novu sramnu sistematizaciju, ko zna koju po redu. Po ovoj sistematizaciji određeno je radno mesto čistačice na lokalnom groblju u Golubcu.

Sve ovo i nebi bilo tako čudno da to nije nastavak orkestriranog napada na dotičnu radnicu. Ova sistemacija je ustvari završni čin v.d direktora Miroslava Miloševića, prema zaposlenoj koja je u mobingu već duži vremenski period.

Gospođa prema kojoj je direkno uperena ova sistematizacija je četvrtog stepena obrazovanja a direktor preduzeća ima trogodišnji nivo.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Sramota! Gamad radi šta im se hoće i misle da im ne može niko ništa. Ovaj zlotvor sve to radi po naređenju onog doktora, nazovi predsednika opštine koji samo gleda koga da ojadi, a niko ne zna da je ova žena ojadila KJP za silni novac jer ih je dobila na sudu zbog mobinga! Glasajte golupčani i dalje za ovaj otpad društva!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker